Tulipa SPA Health Club Fitnes Yüzme Pilates Aerobic

Başakşehir Şubesi
Firma Açıklaması:

Tulipa Spa Health Club

Tulipa Spa Health Club 2005 yılından günümüze My Town Ispartakule‚ My World Europe‚ Biz Cevahir Hotel Mecidiyeköy‚ Crowne Plaza Harbiye ve Cevahir Asia Hotel Maltepe olmak üzere‚ spa ve fitness kulübü işletmeciliğinde sağlıklı ve kaliteli yaşam hedefi ile hizmet vermektedir.

Alışılmış fitness anlayışının dışında teknolojik altyapıya sahip makine parkuru farkı ile üyelerinin tüm gelişimlerini kulüp dışında da takip ederek sürekli yenilenen hizmet kalitesi ile kişiye özel eğitim anlayışını bir üst seviyeye taşımaya devam ediyor.

Tulipa Spa Health Club‚ Tükiye’nin en iyi mimarilerinde yer alan ve otel konseptlerindeki konfor ve rahatlığı yansıtan kulüplerinde‚ deneyimli güler yüzlü ekibi eşliğinde insana saygı felsefesi ile tüm detayları özenle sunmaktadır. üyelerini çok daha özel hissettirmektedir.

Istanbul’un en stratejik lokasyonlarında yer alan

Tulipa Spa Health Club’ta

kalite ve kusursuz bir hizmet sizleri bekliyor olacak...

İstanbul’da toplam 45.000 m2 alanda yer alan Tulipa Spa Health Club‚ üyelerinin sağlıklı ve kaliteli yaşam için arzu ettikleri tüm konuları özenle değerlendirmektedir. Sevdikleriniz ile keyif içinde geçireceğiniz eğlenceli ortamlar‚ sürekli yenilenen sosyal aktiviteler‚ kişiye özel beslenme programları‚ güzellik ve sağlığınızı destekleyecek SPA ve kişisel bakım merkezinde çok daha özel olduğunuzu hissedeceksiniz.

VE…

Kesintisiz hizmet alabileceğiniz sayılardaki Cardio‚ Circuit ve Advance makineleri… serbest ağırlık… kapalı devre egzersiz… tenis kortu... golf sahası... Türkiye’nin en donanımlı SPA merkezi… kapalı/açık ve çocuk yüzme havuzları… aerobic/yoga/step salonu… basketbol sahası… Sertifikalı fitness eğitmenleri eşliğinde spinning aktiviteleri… fıtbol sahası… Türk hamamı‚ sauna‚ buhar ve masaj odaları… uzman eğitmenler eşliğinde spor yapma rahatlığı… Çocuk bakım bölümü… Ve Daha Fazlası…

fitness‚ sağlık‚ eğlence‚ motivasyon‚

güzellik ve sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayabilmeniz için

sizleri de Tulipa Spa Health Club’un ayrıcalıklar dünyasına bekliyoruz.
Yetkili Adı Soyadı - Pozisyonu:


Firma Adresi / İlçe:

ZiyaGökalp Mah. Muhsin Ertuğrul Cad.
My World Europe Sitesi My Club Binası No:3 İkitelli Başakşehir‚ İstanbul
1
Firma Telefon Numarası:

0212 559 96 97
Firma Cep Numarası:

Firma Web Adresi:

Firma Mail Adresi:

myworldeurope@tulipaspa.co
Bu Firma 2664 kişi tarafından görüntülendi | Facebook | Twitter
Firma Harita:

41.067429241807446, 28.77471685409546, 15 Tulipa SPA Health Club Fitnes Yüzme Pilates Aerobic 0212 559 96 97
Firmaya Mesaj Bırak :

Adınız Soyadınız :*

 
Konu *

 
E-Posta Adresiniz :*

 
Mesajınız *