ATİ OTO KİRALAMA

Firmamız Başakşehirde araç kiralama sektöründe tek alternatifsiz kaliteli hizmet sunan Rent a car Firmasıdır.
Firma Açıklaması:

ATİ OTO KİRALAMA


ATİ OTO KİRALAMA Sektördeki gücünü ve kalıcılığını müşteriye odaklılık ve yaratıcılık ilkesiyle sağlayan Ati Otomotiv; kiralama ve kiralama sonrasındaki; kaliteli ve güvenilir yaklaşımı? geniş hizmet ağı ve ulaştığı müşteri kitlesi ile sektöründe önemli bir yere sahiptir.

1999 yılında Şahıs işletmesi olarak kurulan ve Sektörde 5 yılını başarıyla tamamlayan daha sonra şirketleşme politikası izleyen bir düşüne yapısıyla 2004 yılında? Ati Otomotiv Ltd. Şti. kurarak günümüze kadar sektördeki yerini ve mevkisini kurumayı başarmıştır. Firmamız aynı yılda İkitelli Şubesi ile de hizmet vermeye başlamıştır.

Her alanda müşterilerine alternatif çözümler sunan Ati Otomotiv? müşterilerinin kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.

Kurumların araç ihtiyaçlarının karşılanması için dönemsel 1 aydan 1 yıla? uzun dönemli 1 yıldan 3 yıla kadar araç kiralama ve filo yönetimi hizmeti veriliyor.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon? vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda kitlelerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak? sürekli iyileşmeyi sağlamak? çağdaş bilgi ve yönetim sistemleri ve teknolojilerini kullanmak? yasa ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmak? bu amaçla oluşturulan sistemleri gelecek nesillere taşımak? yönetim felsefemiz ve kalite politikamızdır.

MÜŞTERİLERİMİZ

Kaliteli hizmet alma? kullandığı ürün ve hizmetler ile ilgili şikayet etme? sorumluluklarımız dahilinde bizi dava etme haklarına sahip olmakla birlikte? memnuniyetlerini? güzel anılarını dostlarına ve arkadaşlarına anlatmak? tavsiye etme haklarına da sahiptir.

Bu düşünceler ile; Ati Otomotiv çalışanları ve iş ortakları? müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmak? devamını sağlamakla yükümlüdür.

Günlük Oto Kiralama

ATİ RENT A CAR Günlük oto kiralama ve kiralama sonrasındaki; kaliteli ve güvenilir yaklaşımı? geniş hizmet ağı ve ulaştığı müşteri kitlesi ile günlük oto kiralamada da sektöründe önemli bir yere sahiptir.Günlük araç kiralamak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak.Üstelik Tüm Card Finans Bonus ve World Kredi Kartlarınıza Vade Farksız 5 TAKSİT imkanı !

Filo Kiralama

Kurumların araç ihtiyaçlarının karşılanması için dönemsel 1?aydan 1 yıla? uzun dönemli 1 yıldan 3 yıla kadar araç kiralama ve filo yönetimi hizmeti vermekteyiz. ATİ ;den uzun süreli araç kiralayan firmalar? finansal ve insan kaynaklarını araçlar için kullanmamış olurlar. Bu kaynakları kendi iş alanlarında daha verimli değerlendirebilirler. Ayrıca şirket bilançosunda likidite sağlanmış olur.

Transfer İşlemleri

Dilediğiniz saatte? dilediğiniz adresten havalimanına ulaşmak ya da havalimanından dilediğiniz adrese ulaşmak için tek yapmanız gereken irtibat telefonlarımızdan bizi aramak. İsteğiniz doğrultusunda binek? lüks veya VIP minibüs tipi araçlarımızla sizi veya misafirlerinizi istediğiniz adresten alıp?güvenli ve konforlu bir yolculuğun ardından istenilen adrese bırakalım.
Yetkili Adı Soyadı - Pozisyonu:

AHMET TUTKU İYİBİLEK
FİRMA SAHİBİ
Firma Adresi / İlçe:

Başakşehir 5.Etap 2.Kısım Başak Center Avm No:35 Başakşehir / İSTANBUL
1
Firma Telefon Numarası:

02124854040
Firma Cep Numarası:

05325878877
Firma Web Adresi:

Firma Mail Adresi:

tutku@atiotokiralama.com
Bu Firma 1886 kişi tarafından görüntülendi | Facebook | Twitter
Firma Harita:

41.09812740802978, 28.804736137390137, 16 ATİ OTO KİRALAMA 02124854040
Firmaya Mesaj Bırak :

Adınız Soyadınız :*

 
Konu *

 
E-Posta Adresiniz :*

 
Mesajınız *