Time Education

Başakşehir Dil Kursları
Firma Açıklaması:

HAKKIMIZDA

Değerli Time Education Dostu‚

Time Education Dil Okulları 01 Eylül 2009 tarihinden beri Türkiye’de faaliyette olan bir dil okulları zinciridir. Okullarımız teknolojiyi İngilizce öğretiminin ayrılmaz bir parçası haline getirmiş‚ kişiye özel farklı seçenekler sunabilen‚ dinamik ve kaliteli bir dil öğretimini Europass belgesi ile taçlandıran‚ uluslararası akreditasyona sahip bir dil öğretim kurumudur. Başakşehir Time Education Dil Okulumuz‚ bu kısa süreç içerisinde uyguladığı farklı ve hedefe odaklı yabancı dil öğretim programları ile öğrencilerimizin takdirini kazanmayı başarabilmiştir.Time Education Başakşehir‚ ortalama 12 haftada öğrencilerine konuşmaya odaklı Genel İngilizce’yi Avrupa Dil Portfolyosu onaylı bir şekilde verebilmektedir.

EuroPASS Belgesi Veriyoruz…
EuroPASS; okulda‚ kursta veya bunların dışında‚ dil öğrenen ya da öğrenmiş kişilerin‚ dil öğrenme konusundaki deneyimleri ile yaşadıkları kültürel deneyimleri kayıt edip ifade edebilecekleri bir dokümandır.EuroPASS belgesi Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na (Common European Framework-CEF) dayalı bir değerlendirme sistemidir.”Öğrenen Özerkliği” ve “Kendi Kendini Değerlendirme” bu portfolyonun değerlendirdiği eğitim kavramlarıdır.

Her kur sonunda öğrencilerimizin seviyesini resmi olarak belgeleyen Time Dil Education Okulları sertifikası uluslararası geçerliliğe sahip bir belge niteliği taşımaktadır. Gerek en fazla on kişilik sınıflarda‚ gerekse de 2 ve 1’er kişilik özel programlar vasıtası ile yapılan yüklemeler öğrencinin en kestirme biçimde kendisini ifade edebilmesini sağlayacak “KONUŞMA” amacına yöneliktir.

Başakşehir Time Education Dil Okulu‚ konusunda uzman Türk ve Yabancı öğretmenleri binlerce kitaplık kütüphanesi‚ 1000 DVX filmlik İngilizce alt yazılı film arşivi‚ akıllı tahta destekli sınıfları‚ web-site’dan verdiği etüt desteği‚ 24 saat aralıksız uydu yayın fırsatı‚ Speakıng Club(Konuşma Klübü) aktiviteleri‚ eşsiz kantin ortamı‚ sekretaryasından kantincisine kadar yabancı dili kullanan personeli‚ yurt içi ve yurt dışı gezileri‚ drama‚ scrabble‚ sinema‚ v.b konulu harici kulüp etkinlikleri ile VIP kalitede bir yabancı dil öğretimi vermektedir.

Sloganımız olan “Improve Yourself Change Your Future –Kendini Geliştir‚ Geleceğini Değiştir” klişesinde vurgulamak istediğimiz gibi‚ Time Education Dil Okulları öğrendiğiniz Yabancı Dil’i kimliğinizin vazgeçilmez bir parçası olacak şekilde sizlere kazandıracak ve ister turistik‚ isterse de iş veya akademik amaçlı olsun‚ günümüzün küresel bir köye dönüşmüş modern dünyasının baş döndüren hızına kolaylıkla ayak uydurabilmenizde sizlere yardımcı olacaktır.

Yabancı Dili dört duvar bir kara tahta fasit dairesinin dışına çıkarmış olan en modern dil öğretim metotları ile VIP kalitesinde ayrıcalıklı bir dil öğrenimine hazır mısınız? İşte adres. Time Education Dil Okulları Başakşehir Şubesi

Tamer KIRKAYA
Time Education Dil Okulları Başakşehir Şubesi Müdürü
Yetkili Adı Soyadı - Pozisyonu:

Tamer KIRKAYA
Firma Sahibi
Firma Adresi / İlçe:

4. Etap 1. Kasım V2-70 Vadi Center Karşısı Başakşehir / İST
1
Firma Telefon Numarası:

0212 488 45 15
Firma Cep Numarası:

Firma Web Adresi:

Firma Mail Adresi:

Bu Firma 2665 kişi tarafından görüntülendi | Facebook | Twitter
Firma Harita:

41.103641105977665, 28.808217644691467, 17 Time Education 0212 488 45 15
Firmaya Mesaj Bırak :

Adınız Soyadınız :*

 
Konu *

 
E-Posta Adresiniz :*

 
Mesajınız *