Hayat Atölyesi Eğitim Danışmanlık

Kurumumuz Başakşehirde Enerji Şifa Çalışmaları Aile ve Çift Terapisi EMDR TRAVMA FOBİ Zeka Testi Sınav Kaygısı Çocuk ve Ergen Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.
Firma Açıklaması:

ENERJİ VE ŞİFA ÇALIŞMALARI

Bedende meydana gelen enerji dengesizliklerini ve negatif enerji blokajlarını yetersiz veya eksik kalan kendi enerjinizi bedenimizi dengeleyip tamamlayarak ve temelde bilinç değişikliğini gerçekleştirerek rulal dolayısıyla fiziksel yileşme sürecini başlatmamız yolunu açar. Fiziksel zihinsel duygusal sorunların tümünde kullanılabilir.

AİLE VE ÇİFT TERAPİSİ

Eşler arasında süregelen sorun alanları tartışmaların başladığı belli başlı konular olabilir. Evlilik terapisinde amaç: Eşlerin bu konuları konuşabilir hale gelmesi ve çözüm bulmalarına yardımcı olmaktır. Terapi süreci zor sorunlarla mücadele ederken bile eşlerin ilerleme rotası içinde olmalarını sağlar ve ilişkinin çıkmaza girmesini engeller. Evlilik terapisinde yapılan bir anlamda iletişim kurmayı öğrenmektir. Problem çözme ve çok fazla incitmeden nasıl tartışılabileceğini öğrenme gibi becerilerini ilişkiyi yeniden kurmaya yardım eder.

EMDR - TRAVMA - FOBİ

EMDR Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işlemedir. Güçlü bir psikoterapi yaklaşımıdır. Bugüne kadar her yaştan yaklaşık 2 miyon kişinin farklı tiplerde psikolojik rahatsızlıklarının başarıyla tedavi edilmelerini sağlamıştır.

ÇOCUK ERGEN DANIŞMANLIĞI

Alt islatma parmak emme tırnak yeme okul fobisi davranış bozuklukları utangaçlık güvensizlik çekingenlik kardeş kıskançlığı uyumsuzluk sosyal fobi gibi çalışmalar yapılacaktır.

ZEKA TESTİ

6-16 yaş arasındaki çocukların IQ testini ( wiscar-R Zeka Testi) yapıyoruz. yetenekleri neler güçlü ve zayıf yönleri neler bunları nasıl değerlendiririz. Çocuğumuzu nelere yönlendiröeliyiz gibi soruların cevaplarını buluyoruz.

SINAV KAYGISI

Sınav öncesi öğrenilen bilgilerin sınav sırasında etkili bir biçimde kullanılmasına engel olan ve başarının düşmesine yol açan yoğun kaygıya sınav kaygısı denir.
Yetkili Adı Soyadı - Pozisyonu:

Aygün ÖZKAPU
Pedagog
Firma Adresi / İlçe:

Başak Mah. 5. Etap 2. Kısım Ertuğrul Gazi Cad. Uğur İş MRK. C.Blok Kat:5 D:48 Başakşehir / İSTANBUL
1
Firma Telefon Numarası:

0212 487 81 81
Firma Cep Numarası:

0506 241 02 80
Firma Web Adresi:

Firma Mail Adresi:

hayatatolyesi@outlook.com
Bu Firma 1323 kişi tarafından görüntülendi | Facebook | Twitter
Firma Harita:

41.097116663140646, 28.80568027496338 , 17 Hayat Atölyesi Eğitim Danışmanlık 0212 487 81 81
Firmaya Mesaj Bırak :

Adınız Soyadınız :*

 
Konu *

 
E-Posta Adresiniz :*

 
Mesajınız *