BlueLoading İnvestment Consulting

Başakşehirde Yatırım Danışmanlığı
ne‚ nerede‚ kaç paraya‚ kaç para getirisi var‚ maliyeti‚ hangisi‚ neden‚ tüm soru sorunlar için yanınızdayız. Business Planning.
Firma Açıklaması:

Yatırım Danışmanlığı ve Yatırım Fizibiliteleri

Yatırım‚ belirli bir kaynağın ya da değerin‚ gelir sağlamak amacıyla kalıcı bir biçimde kullanılmasıdır. Yatırım kavramı; kişiler‚ yatırımcı kuruluşlar‚ genel ekonomi‚ işletme ekonomisi‚ büyüme ekonomisi‚ devlet muhasebesi açısından farklı şekilde tanımlanabilmekte ve farklı önemler kazanabilmektedir. İşletmeler açısından ise yatırım‚ nakdi değerlerin üretim amacıyla binalar‚ makineler gibi tesis mallarına dönüşümüdür.

Fonların ve imkânların kullanımını gerektiren hemen her yerde söz konusu olacak yatırımın yapılmaya değer olup olmadığını‚ ne ölçüde kârlı olabileceğini ortaya koymak için yatırım projesi ile ilgili önemli bütün hususların değerlendirilmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu amaçla yapılan çalışmalara "fizibilite çalışması” adı verilmektedir.

Fizibilite (yapılabilirlik) çalışması uzmanlık bilgi ve deneyimi gerektiren bir proje faaliyetidir. Bir yatırımı teknik‚ mali yönleri ve sektörel/ekonomik boyutları ile ortaya koyan‚ fikir olarak ortaya çıkan yatırımın gerçekleştirilmesinin kabul veya reddedilmesine yönelik analizleri de içeren bir çalışmadır. Bu çalışmalar proforma faturaları ve mali tabloları da içeren bir seri çalışmalar bütünüdür.

Fizibilite çalışmalarında ulaşılan gelecek yıllara ait nakit akımlarına dayanarak birçok proje seçme ve karar alma yöntemleri kullanılmaktadır. Böylelikle potansiyel girişimcilerin uygun yatırım alanları hakkında farkındalıkları oluşmaktadır. Potansiyel girişimcilerin yatırım yapmaya karar vermeleri durumunda maliyet hesaplamalarına ulaşmaları da hazırlanacak fizibiliteler sayesinde mümkün olmaktadır.

Fizibilite çalışması yeni bir yatırım kararı için yapılabileceği gibi‚ mevcut tesislerin genişletilmesi‚ yenilenmesi maksadıyla da yapılabilmektedir.

HİZMETLER

1 - Karlılığı En Olumlu Şekilde Kılmak

- tespit
- Ön fizibilite çalışması yapmak
- Maliyet & Karlılık hesapları

2 - Kurumsal Danışmanlık
- Logo
- Marka tescil
- İnternet projelerini yönetme ( alan adları tecil+ hosting+web projesi+sosyal medya planlaması)

3- Danışmanlığı yapılan projelerin;
- Mimari tasarımı 3D

4- Danışmanlığı yapılan projelerin;
- Hazırlanan Mimari projenin uygulama yapılması
- Proje anahtar teslimi

5- Danışmanlığı yapılan projeler istenildiğinde Turkçe Arapça ve İngilizce olarak hazırlanarak sunulmaktadır.
Yetkili Adı Soyadı - Pozisyonu:


Firma Sahibi
Firma Adresi / İlçe:

Ofis Çalışmalarımız Devam Etmektedir.
Başakşehir İSTANBUL
1
Firma Telefon Numarası:

Firma Cep Numarası:

Firma Web Adresi:

Firma Mail Adresi:

blueloadinginvestmentconsulti@gmail.com
Bu Firma 488 kişi tarafından görüntülendi | Facebook | Twitter
Firma Harita:

41.09917846113939, 28.811259269714355 , 14 BlueLoading İnvestment Consulting
Firmaya Mesaj Bırak :

Adınız Soyadınız :*

 
Konu *

 
E-Posta Adresiniz :*

 
Mesajınız *