Yılmaz Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Firmamız Başakşehirde ve Kayaşehirde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Yılmaz Nakliyat Ayrıca İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde İOSB İstoçta Vinç Forklift yük taşımacılığı yapmaktadır
Firma Açıklaması:

Başakşehir İOSB Kurulan Başak Nakliyat 20 yıllık tecrübenin verdiği güçle‚ Yollarda Durmadan Koşmaya Devam Ediyor. Kalite ve hızı kendisine ilke edinerek sizler için Zamanında ve Güvenilir teslimatı gerçekleştiriyor. Sevgiyi Taşıyarak Ulaştırıyor.

VİZYONUMUZ:

Kaliteli ve eğitilmiş işgücü‚ yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak nakliyat sektöründe Türkiye'de marka olmak.

DEĞERLER:

Öncülük‚ Uzmanlık‚ İstikrar‚ Ülke ekonomisine ve Eğitime Katkı‚ Dürüstlük‚ Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışma‚ Çevreye Duyarlılık ve Saygı.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Toplam Kalite Yönetimi rekabet yerine işbirliğine teşvik ederek‚ daha önce var olabilmek uğruna feda edilen yaratıcı enerjiyi ortaya çıkarır. Gizlilik yerine iletişimi ön plana çıkararak‚ güvensizlik ortamının yerini güven ortamına bırakmasını sağlar ve bu şekilde kuruluş değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilir.

ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

Müşterilerimizin depolarından üretim tesislerinden şehir içi müşterilerine yaptıkları tüm sevkiyatlar‚ Rut optimizasyonu‚ kısa sürede‚ uygun maliyetle ve etkin bir şekilde yapılmaktadır.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Şehirlerarası taşımacılık ve dağıtım alanlarında alternatif lojistik çözümler sunar.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIK

Tekstil sektörüne yönelik olarak sunduğumuz askılı tekstil taşımacılığı hizmetimiz ile kapalı kasa araçlarımızın yardımıyla tekstil firmalarına büyük kolaylık sağlamaktayız. Askılı tekstil taşımacılığı sektörde bulunan her firmanın yapabileceği sıradan bir hizmet değildir. Alanında tecrübe gerektiren ve özel ekipman bulundurma zorunluluğu olan bu alanda firmamız sizler için yine uzun yıllardır özel çözümler üretmeye devam etmektedir. Askılı tekstil taşımacılığı hizmetimiz için araçlarımızı ayrı tutmaktayız ve bu araçlarımızın içi askı tarzında dizayn edilmiştir. Kapalı kasa araç olması sebebiyle ürünlerinizin yol boyunca güvenliği ve dış etkilere karşı koruması sağlanılmaktadır. Ayrıca belirtmemiz gerekecek olursa tüm araçlarımızda diğer taşımacılık işlemlerimiz için de belirli bir kısımda özel askılı sistemler bulunmakta ve müşterilerimizin istediği ürünleri askılığımızda yol boyunca muhafaza edebilmekteyiz.Ürünleriniz ‚ araçlarımızda mevcut olan askılı sistem sayesinde kolay ve hasarsız taşıma olanağı bulmaktadır. Bu sayede ürünleriniz alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Pantolon‚ ceketler‚ etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan‚ düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; askılı tekstil taşımacılığı şehir içi ve askılı taşımacılık şehirlerarası yapabilirsiniz. Araç cinsi ve kilometreye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında‚ tam istediğiniz gibi yerine ulaşır.

KOLİ TAŞIMACILIĞI PROJE TAŞIMACILIĞI ARAÇ VE TIR ORGANİZASYONU
Yetkili Adı Soyadı - Pozisyonu:

Yılmaz Civelek
Firma Sahibi
Firma Adresi / İlçe:

Başak Mah. 4. Etap 1. Kısım İstanbul Çarşı Kat:4 Osmanlı Emlak Başakşehir İSTANBUL
1
Firma Telefon Numarası:

0212 659 5325
Firma Cep Numarası:

05531603014
Firma Web Adresi:

Firma Mail Adresi:

yilmaznakliyatltd@gmail.com
Bu Firma 8134 kişi tarafından görüntülendi | Facebook | Twitter
Firma Harita:

41.09301733223597, 28.805701732635498 , 17 Yılmaz Nakliyat Evden Eve Taşımacılık 0212 659 5325
Firmaya Mesaj Bırak :

Adınız Soyadınız :*

 
Konu *

 
E-Posta Adresiniz :*

 
Mesajınız *