Waterbox Su Arıtma Cihazları Bölge Müdürlüğü

Başakşehir ve Kayaşehir Su Arıtma Cihazları
Firma Açıklaması:

WATERBOX SU ÜRETİM CİHAZLARININ ÖZELLİKLERİ

Waterbox suyu "ideal içme suyu"dur. İhtiyaç olunan noktada Waterbox ürünlerinin niteliksiz şebeke suyunu özel filtrelerden geçirerek işleme tabi tutması sonucunda elde edilir.

Waterbox suyu:

BERRAKTIR İçinde tortu bulunmaz. Pas‚ çamur‚ asbest gibi borulardan geçen tanecikler içermez.

KOKUSUZDUR Klor ve suya kötü koku ve tat veren kimyasal karışımlar içermez.Sağlıklıdır. Herhangi bir mikro-organizma bulunması riski yoktur. Arsenik‚ nitrit ve kurşun‚ civa‚ asbest ve bunun gibi zararlı karışımlar da içermez.

KALİTELİDİR İçinde 40 mg/L' den daha az miktarda çözünmüş madde bulunduğu için kalitelidir.

YUMUŞAKTIR Çok az miktarda kalsiyum ve magnezyum iyonları içerir. Lezzet olarak en çok satan yumuşak kaynak sularına benzer‚ hatta onlardan daha taze olduğu için içimi daha da güzeldir.

TAZEDİR Şelale suyu gibi içerisinde bolca çözünmüş oksijen taşır ve bekletilmeden tüketildiği için her zaman tazedir.

EKONOMİKTİR Belediye ön arıtımından geçmiş ve bedeli neredeyse bedava olan bir suyun arıtılmasıyla üretildiği için damacana sularıyla karşılaştırıldığında neredeyse bedavadır.

ZAHMETSİZDİR İhtiyaç olunan noktada Waterbox ürünleriyle otomatik olarak üretilip depolandığı için zahmetsizdir.

WATERBOX SU ARITMA CİHAZLARI KULLANDIĞINIZDAKİ KAZANÇLARINIZ. İşte Waterbox suyu ile kazanacaklarınızdan sadece bazıları:Waterbox suyu‚ ideal içme suyu özelliklerini taşımasının yanı sıra sağlığınız‚ bütçeniz‚ damak zevkiniz ve rahatlığınız için size kazandırdıklarıyla yaşam kalitenizi artırır. İçmeye başladıktan kısa süre sonra kazandırdıklarını birer birer hissetmeye başlarsınız. Sağlığınıza sağlık katar‚ bütçenizden su giderini ortadan kaldırarak size para kazandırır. Kısa süre içtikten sonra ondan aldığınız lezzeti başka hiçbir sudan alamazsınız. Waterbox‚ mutfağınızda size sağladığı rahatlıklarla kendisini en çok hissettiren beyaz eşyanız olur.

SAĞLIK Hastalıklardan korur. Suda bulunabilecek zararlı karışımları kusursuz bir şekilde arıtarak size içebileceğiniz en sağlıklı suyu sunar.Sizden önce hangi yerlerde hangi şartlarda kullanıldığını ve yeterince steril edilip edilmediğini bilemediğiniz damacana kaynak sularından

SİZİ KURTARIR Waterbox suyu‚ suyun vücudumuzdaki fonksiyonlarını en iyi getirebilmesi için gereken özelliklerin hepsine sahiptir. İçerdiği düşük potasyum ve sodyum oranıyla yüksek tansiyon hastaları için idealdir. Hızlı emilmeyi sağlayarak böbrek ve bağırsağa daha az iş bırakır. Kanda dolaşım hızı diğer sulara göre çok daha hızlıdır‚ vücuda dinçlik verir. Hücrelerden zararlı karışımların atılmasını kolaylaştırır. Vücut ağırlığının artmasına sebep olan mineral tuzları azaltır. Deriyi taze tutar.

TASARRUF Waterbox kısa sürede kendini amorti eder ve hayatınız boyunca size bedava "ideal içme suyu" üretir. Size sadece sağlık değil para da kazandıran tek beyaz eşyadır. Sürekli suya para ödemekten kurtulursunuz. Satın alacağınız suya göre bedavadır. Bugün dört kişilik bir aile içmek‚ çay‚ kahve ve yemek yapmak için ayda ortalama 10-15 damacana su tüketir. Bu da her ay ortalama 75 TL masraf demektir.Yılda 900 lira 20 yılda ise 18.000 TL su için para ödersiniz. Diğer taraftan yumuşak olduğu için sıcak yiyecek ve içeceklerinizin daha kısa sürede kaynamasını sağlar‚ enerjiden tasarruf yaptırır.

LEZZET Damak zevkiniz için en lezzetli sudur. İçimi yumuşak ve keyiflidir. Çay‚ kahve gibi suyla yapılan tüm içeceklerin doğal kokusunu ve tadını korur‚ asıl rengini almasını sağlar.Yemeklerin doğal tatlarını korur. Kısa sürede pişmesini sağlar. İçine su katılarak yapılan tüm içecekler için en iyi çözücüdür. Kristal berraklığında buzlar verir. Klor‚ tuz‚ kireç ve tortu içermeyen buzlar daha uzun süre dayanır.

KONFOR Telefon açmak‚ sipariş vermek‚ sucu gelince kapıyı açmak‚ eve yabancı birini kabul etmek‚ ödeme yapmak‚ bahşiş vermek‚ sucu kapanmış mıdır diye düşünmek zorunda kalmazsınız.Marketlerden su taşıma zahmetinden kurtulursunuz. Mutfakta ayağınızın altında bir su pompası ve damacana bulunmaz.
Yetkili Adı Soyadı - Pozisyonu:

Ali İren
Waterbox Bölge Müdürü
Firma Adresi / İlçe:

Toki Kayabaşı Konutları Caddesi Kayaşehir 8. Bölge Başakşehir / İstanbul
1
Firma Telefon Numarası:

Firma Cep Numarası:

05454800180
Firma Web Adresi:

Firma Mail Adresi:

aliiren281@gmail.com
Bu Firma 4338 kişi tarafından görüntülendi | Facebook | Twitter
Firma Harita:

41.108955581676284, 28.7636661529541 , 17 Waterbox Su Arıtma Cihazları Bölge Müdürlüğü
Firmaya Mesaj Bırak :

Adınız Soyadınız :*

 
Konu *

 
E-Posta Adresiniz :*

 
Mesajınız *