Basaksehirrehberi
Hızlı Firma Arama
Spor Okulları Salonları  Sektörü
Life GYM Spor ve Yaşam Merkezi
Yüzme Aikido Fitnes Tae-Bo Wing Chun Yoga Plates Step Latino Dans ESSFlex Spinning
Firma Açıklaması:
LIFEGYM: Sağladığı Olanaklarla Sadece SPOR Değil Bir YAŞAM Tarzı

Günlük koşturmacadan spor yapmaya vakit kalmıyor diye üzülmeyin. Lifegym sağlıdığı olanaklarla size spor için zaman kazandırır. Örneğin spordan önce yada sonra bay&bayan kuaförlerimizde saç kesimi ve diğer kişisel bakımlarınızı yaptırabilir?konusunda uzman personelimizle güzellik salonunda makyaj yaptırabilir?beslenme konusundaki sorularınızı beslenme danışmanlığı birimimize gelerek birebir sorup sağlıklı yaşam için sağlıklı bilgileri öğrenebilirsiniz.

LifeGym Club? İkitellide konumlanmış 4500 m2'lik alanda geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Yüzme keyfini her mevsim yaşayabileceğiniz yarı olimpik bir havuzu profesyonel ekipmanların bulunduğu Gym ve Cardio salonu ile bay bayan SPA merkezi? kuaför ?çocuk kulübü ? aerobıc pilates yoga ve spinning gibi grup egzersizleri için 3 ayrı ders stüdyosu bulunmaktadır.

Hafta içi 06.30 dan akşam 23.00'e? hafta sonu 08.00 den akşam 22.00'ye kadar hizmet veren LifeGym'de dilerseniz işe gitmeden? dilerseniz iş çıkışı spor yapma imkanı sunuyoruz.LifeGym? bir spor merkezinden ziyade? atmosferi?kalitesi ve hijyenik ortamı ile beklentileri aşan bir sağlık kulübü olarak İstanbullulara yoğun ve stresli bir kent yaşamında derin bir nefes aldırmayı hedefliyor.

Sporun ardından dinlenmeye? sağlıklı beslenmeye ve keyifli sohbetlere ne dersiniz? Cafe Life zengin mönüsüyle spor sonrası dinlenme için sizleri bekliyor Cafe Life tesis bünyemiz içinde yer alan? gerektiğinde dinlenebileceğiniz?gerektiğinde misafirlerinizi ağarlayabileceğiniz ve en önemlisi salon arkadaşlarınızla kahve eşliğinde keyifli sohbetler yapabileceğiniz mekandır.

LifeGym Club Amacınız ne olursa olsun? spor yapmak isteyen herkese bir çok alternatif sunuyor.Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte hoşça vakit geçirip sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz spor merkezinin ötesinde bir yaşam merkezi.
Firma Adresi / İlçe:
Giyim Sanatkarları Kooperatifi Deposite İş Merkezi Bloğu / Başakşehir
Firma Telefon Numarası:
0212 671 19 00
Firma Fax Numarası:
0212 671 72 98
Firma Mail Adresi:
info@lifegymsports.com
Firma Web Adresi:
Firma Harita:
Bu Firma 22375 kişi tarafından görüntülendi  |  
Bu Firmaya Mesaj Bırak_________________________________________________
Adınız:

E-Postanız:

Telefon Numaranız:

This Is CAPTCHA Image
Mesajınız: